A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: fopen(/var/cpanel/php/sessions/ea-php72/ci_session62ea007b7743f4c7069e2ba5111f262e1ebc758d): failed to open stream: Disk quota exceeded

Filename: drivers/Session_files_driver.php

Line Number: 174

Backtrace:

File: /home/xntakipc/public_html/application/controllers/Home_controller.php
Line: 8
Function: __construct

File: /home/xntakipc/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Failed to read session data: user (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php72)

Filename: Session/Session.php

Line Number: 143

Backtrace:

File: /home/xntakipc/public_html/application/controllers/Home_controller.php
Line: 8
Function: __construct

File: /home/xntakipc/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

instagram Takipci satin al-Gerçek Türk Takipci satin al - Instagram Takipçi Satın Al - Gerçek & Türk Takipçiler

İade Sözleşmesi

İnstakipciavm iade sözleşmesi yalnızca gönderim yapılmamış ürün ve hizmetler için geçerlidir. Site üzerinden aldığınız siparişleri henüz göndermediyseniz iade almanız mümkündür. Beğenmediğiniz veya vazgeçtiğiniz ürünler için 24-48 saat içerisinde geri ödeme talep edebilir, 1 iş günü içerisinde ödemenizi alabilirsiniz. Bozuk veya kırık ürünler için ödemeleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenecektir. Uzaktan satış sözleşmesinde de dile getirdiğimiz satış kurallarımız sadece gönderim tamamlanmamış sipariş ve servisler için geçerlidir. Geri iade istemeden önce lütfen siparişi durdurmalı ve daha sonra iade formunu doldurmalısınız. Sistem yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilen iade ödemeleri maksimum 2 iş günü içerisinde hesabınıza yansıyacaktır.

Türk Takipçi Satın Al Nasıl Gönderilir ?

Instagram Takipçi seçeneklerinin en çok tercih edileni Türk hesaplar düşüş garantili en ufak eksilmede telafi hizmeti. Üstelik ilk 1 ay ücretsiz eksilen birim tamamlanımı ve daha nicesi. Türk paketlerin kurulumu Çekiliş gönderileriyle veya gerçek hesaplarla oluşur. Instagram Türk takipçi satın alma yapmak için kullanıcı adınızdan başka hiç bir güvenlik bilgisine ihtiyaç duyulmaz. Üyeliksiz anında takipçi satın alabilir ve Türk takipçilerle profilini orijinal kullanıcılara tanıtabilirsin. Tamamı Türkiye lokasyonlu takipçilerin yer almasıyla platformumuzda sunan Türk takipçiler kurumsal müşterilerimiz için faturalı gönderilir. Makbuzlar 7 gün 24 saat Sipariş açarken girdiğiniz mail adresine otomatik şekilde gönderilir. Türkiye'nin en aktif sayfalarının sponsorluğundaki Türk takip arttırma hizmetiyle gerçek görünüme en makul fiyatlarla sahip ol.

Ucuz Takipçi Satın Al Nasıl Gönderilir ?

Ucuz takipçiler diğer hizmetlere nazaran her 1.000 gönderim için 12₺'den başlayan fiyatlarla müşterilerimize sunulur. Ucuz paketlerde bot hesaplar otomatik şekilde oluşur ve sipariş açan müşterimize özel olarak rakam arttırmaya dayalı takipçiler yollanmaya başlar. Ucuz Takipçi Satın Al hizmetimizde organik arttırım yaşamak gerçek profil resimlerinden kurgulanmış hesaplar sayesinde oldukça kolaydır. Sizleri bot profiller takip eder lakin her sayfanın özel olarak TR isimler barındırması, gerçek insan resimleriyle kurulması Türk takipçileri andırmayan özelliklerden birisidir. Ucuz instagram takipçi alırsın ve bot sayfaların gerçekçi görünümüyle doğal şekilde artış yaşarsın. Üstelik şifrene gerek duymadan paketleri göndeririz, hiç bir instagram takipçi alıcısından hesap şifresi istemeyiz.

Instagram Beğeni Satın Al Nasıl Gönderilir ?

İnstakipciavm.com hizmetleriyle tanışmanın tam vakti! Satın Al hiç bir gönderinin beğenisi düşük kalmasın! Ucuz oto beğeni, aylık otomatik beğeni veya son fotoğrafına beğeni! İstediğin şekilde Instagram paylaşımlarına beğeni atan servislerimiz: IGTV, Reels, Resim ve Videolara şifresiz URL üzerine beğeni yollar. Kurumsal veya sosyal medyada satış yapan kullanıcılar için ise otomatik beğenilerimiz mevcuttur. Tek tek paylaşım beğendirmekten kurtarır, bir seferde aylık abonelik alarak atacağınız tüm gönderi türlerine hızlı ve keşfet etkili Türk beğeni yollar. Paket kriteri seçmekte ise oldukça özgür bir davranış sergileyebilirsiniz.

Gün İçerisinde Teslim

Siparişlerinizi 24 Saat İçerisinde Teslim Ediyoruz

3D Güvenli Ödeme

Ödemelerinizi Güvenli Şekilde Yapabilirsiniz

Sipariş Takip Sistemi

Siparişlerinizi Takip Edebilirsiniz

Sipariş Takip